רכיבה על סוסים בצפוןרכיבה על סוסים

לקשר בין האדם לסוס יש היסטוריה ארוכה מאד. כבר ביוון הקדומה גילו שטיפול בחיילים ששבו פצועים והלומים משדה הקרב,באמצעות רכיבה על סוסים,
סייע לשיקומם המהיר. גם היום, אלפי שנים אחרי, משמשים סוסים למטרות טיפוליות ושיקומיות לילדים ומבוגרים ואחוזי ההצלחה של טיפולים אלו גבוהים במיוחד.

סוסים הם עולם ומלואו, ולא רק בהקשר הטיפולי. מדובר על היכרות עם בעל חיים אצילי ומופלא, שרכיבה עליו פותחת אופקים חדשים, גם למי שאינו אמון על מלאכת הרכיבה על סוסים.

חוות דובי, חוות בוקרים אותנטית ומקסימה ברמות מנשה, מזמינה אתכם לחוויה אמיתית של רכיבה על סוסים – ליחידים, לקבוצות, או רכיבה רומנטית לזוגות, עם מדריכים מומחים ומנוסים, שיסייעו וילוו אתכם מתחילת החוויה ועד סופה.

רכיבה על סוסים: עולים על הסוס (תרתי משמע)

חווית רכיבה על סוסים אינה דומה לאף חוויה אחרת. עבור ילדים למשל, חוויית הרכיבה חושפת אותם ללימוד הקשבה, אחריות, שיתוף פעולה, סבלנות והתמדה. עבור מבוגרים, קורס רכיבה מסייע להם לגלות את עולמו של הסוס והפסיכולוגיה הנלווית אליו, ולהבין את הקשר העמוק שיכול לפתח אדם עם בעל חיים. בחוות דובי לא תקבלו רק שיעורי רכיבה, אלא שיעור לחיים – בין אם ברכיבה חד פעמית, בשיעורי רכיבה או בקורס רכיבה.

רכיבה על סוסים – ארוחות שטח נפלאות

ניתן ליהנות מרכיבה על סוסים גם במהלך פעילות יום כיף לעובדים או לקבוצות, עם טיול נינוח ומהנה על גבי סוסים מאולפים וידידותיים, בליווי מדריכים שיסייעו לרוכבים ליהנות הן מהרכיבה עצמה והן מהנופים הפסטורליים.

בחווה מועברות סדנאות והרצאות שעוסקות בטבע וערכיו, טיולי סוסים וכן פעילויות מגוונות מעולמם של הבוקרים, ביניהן גם פעילות אתגרית מלאה באדרנלין.

קבוצות יכולות ליהנות מארוחות שטח נפלאות, מקפה ריחני ליד המדורה ולסוג אווירה ייחודית למקום, שאין שנייה לה בארץ.