פירוט פעילויות

       פעילויות

טיולי סוסים רכיבה אל הנופים הירוקים של רמת מנשה בין עדרי הבקר. את הטיול נתחיל בנחל בערוצי נחל שלף דרך פריחות עונתיות ותצפיות מרהיבות ועד לכניסת הסוסים לנביעת הנצח של עין מחוללים. הטיול מלווה במדריכי רכיבה מקצועיים וכולל תדריך והסברים לרכיבה בטוחה ומהנה. משך הטיולים מעשרים דקות ועד מספר שעות.

פרוט הפעילויות - טיולי סוסים (1)

טיולי ג’יפים טיול 4X4 רכוב במסלול שטח נחלי דליה, נחל תנינים בתוך נופי היער, השטחים הפתוחים והפריחות העונתיות. הטיול מלווה בהסברים וסיפורי מורשת וכולל תצפיות מרהיבות על המרחב.

פירוט הפעילות - גיפים (1)

טיולי סאג-ווי שטח – טיול שטח אקסטרים דרך השטחים החקלאיים של קיבוץ רמות מנשה. הטיול מלווה במדריכים מקצועיים הכולל התמגנות ותדריך לרכיבה בטוחה ומהנה. 

פרוט הפעילויות - סאגווי (1)

משחקי בוקרים פעילות היתולית ומהנה בסגנון הפנינג אמריקאי של מבחר משחקים באווירה תחרותית נושאת פרסים של ירי בחץ וקשת למטרות, הטלתת פרסות, תקיעת מסמרים בלוג עץ, זריקת לאסו ועוד.

פרוט הפעילויות - משחקי בוקרים (1)

סדנת קלפים אינדיאניים סדנה על סודות  התרבות השמאנית העתיקה, דרך סמלי חיות. הסדנא כוללת פתיחה אישית של קלפים אינדיאניים.

פרוט הפעילויות - סדנת קלפים אינדיאנית (1)

פארק חוויתי אתגרי פארק רחב ידיים מושקע במיוחד, הממוקם בלב הירוק והפסטרולי של רמת מנשה בצמוד לחווה. הפארק מציע מבחר מתקני Outdoor training)  o.d.t ) איכותיים (מאושרים ע”י מהנדס) למשימות צוות, המאפשרים פעילות קבוצתית, חווייתית ומעצימה, עזרה הדדית ופרגון עם הרבה צחוק והנאה, פתיחות והיכרות בלתי אמצעית.וצוות מובילים ברמת בטיחות גבוהה. לאתר “השתלבות במעברים http://odt.mavarim.co.il/

פרוט הפעילות - odt (1)

הווי בוקרים – להקת חוות דובי פולקלור שירים וסיפורים – מפגש מוסיקלי של בוקרים אמיתיים עם סולן להקת גאיה, גילי ליבר ונגנים מקצועיים, במופע ייחודי של מבחר שירי קאנטרי ושירים ישראליים, משולבים בסיפורי בוקרים ובלווי מוזיקה חיה (קישור לעמוד של להקת החווה)

פרוט הפעילויות - להקת חוות דובי (1)

מופע האבירים הישראלי – חוויה מרתקת שלוקחת אותנו בזמן אל קרבות האבירים של ימי הביניים. הכוללות וירטואוזיות מדהימה של האבירים על גבי הסוסים ובקרקע. המופע מלווה במוסיקת רקע מתאימה בקטעי קישור הומוריסטיים של ליצני החצר (קישור לעמוד של מופע האבירים הישראלי)

יום גיבוש בממלכת האבירים (1)
Go Top