אטרקציות בצפון למשפחותאטרקציות למשפחות – חוויה אתגרית סוחפת ומדהימה

שוב מגיע סוף השבוע או החג ועולה השאלה: מה לעשות עם הילדים? אצלנו הם יקבלו יום כיף חווייתי שהם לא יישכחו לעולם (וגם ההורים ייהנו לא מעט). המשפחות המבקרות בחוות דובי ייהנו מטעימה מעולם הבוקרים ביום פעילויות עשיר וייחודי. הפעילות המשפחתית יוצאת הדופן משלבת רכיבה על סוסים, ואופציה לג'יפים שתהפוך את הבילוי המשפחתי לחוויה אתגרית סוחפת ומדהימה שתרצו לחזור אליה שוב ושוב. אטרקציות בצפון למשפחות קטנות וגדולות וכן לקבוצות למיניהן.

כבר בהגעה יקבל את פני המשפחה צוות החווה רכוב על סוסים בסגנון בוקרי המערב הפרוע בליווי מוזיקת קאנטרי. לאחר ההתכנסות יחכו לכם באולם המרכזי קפה ומאפה טעימים.

לפני שמגיעים לאוכף נשמע על אפיוניו של הסוס, בהרצאה מרתקת מאת "הלוחש לסוסים"- דובי סלמן. ההרצאה מעבירה את עקרונות התקשורת בין האדם לסוס ומכינה את הרוכבים לרכיבה.

נחלים, יערות, שדות, גבעות והרבה טבע קסום.

לאחר ההרצאה נצא לרכיבה באזור המקסים של רמות מנשה השופע ירוק. בדרך נעבור בין נחלים, יערות, שדות, גבעות והרבה טבע קסום. קיימת אפשרות לאלו שלא מעוניינים ברכיבה, לצאת לטיול רגלי בו משולב הכנת תה צמחים חמים וטעים בשטח.

את תמונת עולם הבוקרים נשלים עם פעילות משחקי בוקרים המבוססים על הפולקלור והמסורת רבת השנים שהחלה במערב הפרוע. המשחקים אתגריים ותחרותיים,לא פעם מצחיקים ומאד מהנים ומתאימים מאוד גם למעוניינים בימי גיבוש לעובדים.