יום כיף לעובדיםימי כיף לעובדים

מחפשים להעניק לעובדים שלכם יום כיף באווירה ייחודית ושונה לגמרי ממה שהכירו עד היום? רוצים לספק להם אין ספור חוויות מגבשות ומהנות שימשיכו לדבר עליהן במשך ימים ארוכים? זה הזמן לארגן יום כיף לעובדים בחוות דובי, המקום בו הקסם מתרחש והעובדים נוחתים היישר במערב הישן, בחוות בוקרים אותנטית.

יום כיף לעובדים – מושקע, מגבש ומאתגר

מה הופך יום כיף לעובדים מוצלח במיוחד? החידוש, ההשקעה ובחירה במשהו שלא נתקלים בו מדי יום.

חוות דובי נותנת מענה לכל הציפיות ואף יותר מכך. חוות סוסים עם צביון של חוות בוקרים אותנטית, על רקע נופים יפהפיים ומרחבים פתוחים, היוצרים תחושה של ניתוק מכל תלאות וטרדות היום וחיבור מיידי לטבע.

בחווה מבחר פעילויות שהמרכזית ביניהן היא הסוסים, עומד בפני העובדים מבחר פעילויות שמטרתן אחת ויחידה: כיף!

יום כיף לעובדים – מרגישים את הטבעיום כיף לעובדים

מה מאחל לעצמו כל עובד ביום כיף? לצאת מהשגרה, להתפנק בפעילויות יוצאות דופן, להכיר פנים אחרות של הארץ ולצבור חוויות. בחוות דובי, חוות סוסים וותיקה שמעוצבת בסגנון חוות בוקרים של המערב הישן מצוי מענה לכל האיחולים הללו.

החווה, בת יותר משלושים שנה ממוקמת באחד מחבלי הארץ היפים בישראל, רמות מנשה. שפע הנחלים והמרחבים מוסיפים לתחושת החופש והאווירה הייחודית.

במהלך יום הכיף לעובדים ניתן לבחור מתוך מגוון פעילויות ששמות דגש על החיבור לטבע, אהבת החי וערכי הארץ. רכיבה על סוסים, משחקי בוקרים, כמו הטלת לסו או קליעה בחץ וקשת, סדנאות מרתקות, פעילות אתגרית, כמו טיולי סוסים וג'יפים, ארוחות בטבע, ביניהן אסאדו, פוייקה ואחרות, באיכות גבוהה וטעמים משובחים, פעילויות סביב המדורה ועוד המון כיף, ממש כמו שצריך להיות יום שכולו מוקדש באהבה והערכה לעובדים.

אם אתם מחפשים מרכז חוויתי שמעבר לכיף גם מראה את היופי הטמון בקרבה לסוסים ולטבע, יום כיף שיש בו ערך מוסף, בנוסף לחוויות הגיבוש לעובדים וההנאה, אין ספק שהגעתם למקום הנכון.

חוות דובי, עם מוניטין שנרכש בזכות האיכות, הנסיון והידע, מזמינה אתכם להעניק לעובדים מתנה בלתי נשכחת, באווירה אותנטית של המערב הפרוע ועם הפעלות שהם לא ישכחו למשך זמן רב.