ימי גיבוש לעובדים – חוויה במערב הפרוע
ימי גיבוש לעובדים - סאגווי

ימי גיבוש לעובדים מציב בפני הנהלת החברה אתגרים לא פשוטים. צריך למצוא מקום מיוחד, עם אווירה שונה לחלוטין מאווירת ושגרת המשרד. אחד הדברים שתורמים לגיבוש עובדי החברה, הסרת המחסומים וחיבור לערכי החברה ולצוות ההנהלה, הוא יום שכולו פעילויות מהנות באווירה משוחררת. בימי גיבוש לעובדים, חשוב להקפיד על ייחוד הפעילות (משהו שהם לא חוו בעבר), עניין, איכות וחוויות שידברו עליהן ללא סוף גם לאחר סיום הפעילות. 

חוות דובי מציעה מספר אפשרויות ליום גיבוש לעובדים, בכולן הושקעה מחשבה גדולה כיצד הפעילות מעודדת שיתוף פעולה, קירוב לבבות והנאה.

1. ימי גיבוש לעובדים – טבע ומורשת הארץ

חוות דובי היא מקום מיוחד במינו החושף בפני המבקרים את עולם הסוסים, הטבע ומורשת הארץ, כל זאת על רקע נופי הארץ היפים באזור קיבוץ רמות מנשה, שם ממוקמת החווה. בפעילות מגבשת המבוססת על טבע ומורשת הארץ יחוו העובדים טיול רכיבה, הרצאות, חיבור לטבע ולסביבה המקומית, היכרות עם מורשת החווה ופעילויות מחשבה ועבודת צוות מיוחדות. אוכל_6

2. ימי גיבוש לעובדים בסגנון המערב הפרוע

יום גיבוש זה כולל פעילויות בסגנון המערב הפרוע, ביניהן פעילויות שטח אתגריות, כמו טיולי ג'יפים או ריינג'רים ורכיבה על סוסים, הרצאות וסדנאות מרתקות על המערב הישן, הקשר בין האדם לסוס, סדנאות אינדיאניות, ירי בחץ וקשת, שימוש בלאסו, הטלת פרסות, מופע מהנה ועוד.

3. ימי גיבוש מלא פינוקים

ימי גיבוש הוא יום ארוך שבמהלכו נהנים העובדים גם מפינוקים קולינריים, כמו אסאדו על טהרת הבשרים על האש, ארוחות בוקרים מיוחדות, ארוחות פויקה ועוד הפתעות קולינריות ששומרות על החיבור עם הטבע, כל זאת על רקע נופיו המדהימים של פארק מנשה, שם ממוקמת החווה, בין חורשות עצים ונחל זורם.

בילוי של יום כיף לעובדים בחוות דובי מאפשר התנתקות מוחלטת משגרת היום. מרגע הכניסה למקום נדמה כאילו הזמן עצר מלכת וכולם נמצאים עכשיו בעיצומו של סרט בוקרים.

ימי גיבוש לעובדים – חוויה מסוג אחר לגמרי

מעל שלושים שנות נסיון יוצרות למקום מוניטין. בואו ליהנות גם אתם ממה שכולם מדברים עליו, עם יום שכולו חוויות מסוג אחר לגמרי, שונות ממה שהכרתם בעבר. ימי גיבוש לעובדים

המקום מנוהל על ידי דובי סלמן, הוגה ומקים החווה, שהפך אותה למוקד ייחודי של טיולי הסוסים בישראל, עם חוויות בוקרים אותנטיות, מהנות ועם חשיפה לתרבות שונה ומרתקת.

אחרי יום כזה, מובטח כי העובדים יחזרו נינוחים, מסופקים ומגובשים.

צרו עמנו קשר לפרטים נוספים ולהתאמה של אופי הפעילות לאופי החברה שלכם.