טיולי סוסים

אוהבים טיולים בטבע? חשבתם פעם לעשות זאת על גבי סוס? חוות דובי מזמינה אתכם לפעילות חווייתית באווירה אמיתית של בוקרים, החל מטיול ליחידים וזוגות, וכלה בקבוצות שלמות, עם צוות מקצועי ומיומן ועם נופים שיגרמו לכם להרגיש שהגעתם למציאות אחרת לגמרי.

טיולי סוסים – בוקרים בלב ובנשמה

חוות דובי הוקמה בשנת 1984 על ידי דובי סלמן, מומחה בסוסים שהצליח להדביק באהבתו מבקרים רבים שנחשפו למקום המרהיב בו ממוקמת החווה, ולהבנת עולמו של הסוס מקרוב.

החווה מעוצבת בסגנון המערב הישן, ומספקת פעילויות מגוונות שעיקרן היכרות עם הסוסים, לימוד הרכיבה על סוסים, סדנאות מדהימות וביקור חוויתי במקום שמאפשר התנתקות משגרת היום יום וכניסה למרחבים פתוחים וירוקים – לבד, במסגרת טיול רומנטי בזוג או בטיול לכל המשפחה.

טיולי סוסים – חוויה בחווה

טיולי סוסים מתאימים לכולם. לילדים, נוער ומבוגרים, גברים ונשים כאחד. הם מאפשרים להתחבר לנופים ולטבע ממקום אחר, ויש האומרים שמעבר להנאה מדובר על חוויה רוחנית, בה יש חיבור בין האדם לסוס, הקשבה הדדית וחיבור לטבע.

הטיולים מתאימים לימי גיבוש לחברות במסגרת סדנאות מיוחדות, בה נהנים הרוכבים מנופים ירוקים, עדרי בקר, נחלים זורמים ושמיים תכולים. ישנה אפשרות ללינה בשטח למעוניינים בטיול ארוך יותר, בן יום או יומיים, ארוחות שטח טעימות ומגוונות בסגנון בישולי בוקרים אותנטיים ולינה בבקתות עץ מוארות באור עששיות.

ניתן לקיים גם טיולי סוסים קצרים יותר, בני כחצי יום, ולחוות את חוויית הבוקרים בגבעות פארק רמות מנשה הפורח והמרווח.

טיולי סוסים – מתנה ייחודית ואחרת

תכננתם מסיבת רווקים או רווקות? רציתם להפתיע את בת הזוג בטיול רומנטי ומיוחד? חשבתם על יום כיף בעבודה או רציתם להעניק מתנת יום הולדת מיוחדת במינה לילד? זו ההזדמנות להעניק מתנה ייחודית ואחרת, לספוג את הטבע והארץ ברכיבה על סוסים באחד מהמקוות המיוחדים ביותר בארץ.

צוות החווה האחראי, המסור והמיומן ממתין לכם עם חיוך, עם פעילויות מגוונות ועם סוסים אצילים ומאולפים שעל גביהם תוכלו ליהנות מטיול סוסים בלתי נשכח.