טיולי סוסים רומנטיים

מתכנן להציע לה נישואין? בא לך להתקרב לבן הזוג ולהחיות את הניצוצות? מחפשים מתנה לבן/בת הזוג ליום ההולדת? זה הזמן להגיע לחוות דובי ולזכות במנה גדושה של אהבה עם טיולי סוסים רומנטיים.

סרטים רבים מסתיימים או מתחילים ברכיבה רומנטית של שניים לאור השקיעה או הזריחה. בחוות דובי לא צריך לחיות בסרט ואפשר להפוך אותו למציאות וליהנות ממגוון טיולי סוסים רומנטיים, עם כל התפאורה שמספק הטבע.

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/home2/eruayamc/public_html/dubiranchco/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.

הופכים את הסרט למציאות

אם בא לכם קצת רומנטיקה קסומה, הרחק משאון העיר ועם מילוי מצברים אמיתי בטבע? בחוות דובי, חוות סוסים בסגנון המערב הישן תוכלו להגשים את החלום.

במקום יפהפה ברמות מנשה, בלב הפארק בו נחל זורם ופריחה עונתית, כרי דשא ונופים מדהימים, תוכלו לרכב בשניים ולהתוודע אל הטבע, אל הסוס וזה אל זו מזוויות שלא הכרתם בעצמכם קודם לכן.

אין כל צורך להיות רוכבים מקצועיים או בעלי נסיון קודם. מחכה לכם צוות נאמן ולבבי שיסייע לכם וכמובן, הסוסים הם מאולפים, רגועים וסבלניים. מה שנשאר זה רק ליהנות.

טיולים רומנטיים

אי אפשר שלא להיכנס לאווירה הרומנטית כשנמצאים במקום שמרגיש מנותק מהכל, לספוג את האדמה, האוויר והאנרגיות, לצפות בעדרי בקר ואם רוצים, גם ללון בשטח בבקתת עץ מוארת באור עששית. אין יותר רומנטי מזה!

חוויית הרכיבה על סוסים בשטח, מעבר לרומנטיקה במיטבה, מאפשרת לכם גם לזכות בהצצה אל עולמו המרתק של הסוס, להצטרף לסדנאות ייחודיות ולהתחבר לטבע, יחד.