טיולי סוסים לקבוצות

טיול בטבע הוא תמיד דרך נהדרת להכיר את נופי הארץ. עכשיו דמיינו את עצמכם עושים את אותו הדבר- על גבי סוס!

טיולי סוסים לקבוצות הם דרך קסומה וייחודית ליהנות גם מטיול בארץ, גם מהחיבור לטבע ויצירת חוויה משותפת לכל הקבוצה.

חוויה שאין שנייה לה.

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/home2/eruayamc/public_html/dubiranchco/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.

 

גם אם לא הכרתם מהי רכיבה על סוסים מימיכם, תגלו שמדובר בחוויה ייחודית ונפלאה. אם החלטתם לערוך טיול בקבוצה, מטעם העבודה, כמה משפחות, או זוגות חברים, זו ההזדמנות שלכם להוסיף נופך מיוחד לטיול, עם המון יופי, תחושת הרפתקנות והזדמנות להתוודע אל בעל חיים אצילי ומיוחד.

טיולי סוסים בקבוצות מרחיבים את האופקים ופותחים צוהר לעולם חדש ולא ידוע. אם יש צעירים בקבוצת המטיילים, הם ירוויחו שיעור בסבלנות, אחריות, הקשבה והתמדה, ממש שיעור לחיים.

טיולים לקבוצות בליווי מדריכים

ניתן לקיים טיולי סוסים בכל גיל. אין כל צורך בידע קודם והרכיבה מתבצעת על גבי סוסים רגועים, ידידותיים וסבלניים, גם לילדים צעירים שיגלו שמדובר בחוויה שכולה אהבה.

אם אתם מתכננים טיול קבוצתי בין חברים, כיום גיבוש לעובדים או טיול רווקים אחרון, זה הזמן להכיר מקרוב את חוות דובי היפה והמעוצבת, בלב רמות מנשה הפורח והקסום.

תרוויחו גם חיבור וקרבה לטבע, גם היכרות עם הסוסים וגם ליווי של צוות מסור ונפלא שיסייע לכם עם הסוסים, יתאר את הסביבה בה תטיילו ויספק לכם חוויה בסגנון המערב הישן.

ניתן לקיים טיולים בני יום או טיולים הכוללים לינת לילה בשטח עם פעילויות לילה בסגנון בוקרים מהמערב.