טיולים ליחידים

טיולי סוסים ליחידים ולזוגות

דמיינו את הסצנה הבאה: שעת שקיעה קסומה, מרחבים ירוקים פתוחים, נחל זורם בצלילים רכים ואתם ביחד, רכובים על סוסים, מתחת לשמים כחולים ומתחברים לטבע. אם יש משהו יותר רומנטי מטיול סוסים בשניים, ספרו לנו עליו. עד שתמצאו, אתם מוזמנים לטיולי סוסים ליחידים ולזוגות בטבע קסום, מבלי להרחיק לראנץ’ בחו”ל, בחוות הסוסים של דובי, ממש כאן בפארק מנשה היפה והפורח.

טיולים בטבע

חוות דובי היא מקום שמספק את החוויה כולה. עיצוב בסגנון המערב הישן, שופע בפעילויות שבמרכזן הסוסים ועולמם, וטיולי סוסים מרהיבים בטבע.

זה הזמן להתנקות משגרת היום, להציע את החיבוק באופן קצת שונה, להתייחד עם בת או בן הזוג ולהתקרב לטבע, אולי גם לנצל את ההזדמנות ולשלוף את הטבעת.

חוות דובי היא מקום מרהיב ביופיו, שכל מי שמגיע אליו מתאהב ממבט ראשון. בנוסף לטיולים מקסימים בטבע מתקיימות במקום סדנאות חווייתיות ומעשירות המתאימות לימי כיף וימי גיבוש לעובדים, כל זאת באחד המקומות היפים ביותר בארץ, שמסייעים לתחושת ההתנתקות ומילוי האנרגיות מחדש.

הטיולים מתקיימים במתכונת של יום אחד, בין נופים ירוקים ופורחים והסברים מרתקים על הסביבה, או טיולים בני יומיים הכוללים לינת לילה בבקתה בשטח, המוארת באור עששית ומכניסה אתכם לאווירת חיי הבוקרים, שלא לדבר על האהבה שבאוויר.

אל תחמיצו חוויית רכיבה על סוסים ליחידים או לזוגות בטבע, עם התוודעות לסוס האציל והיכרות עם אורחות חייו ועולמו, ניקוי ראש כללי ושפע של רומנטיקה באוויר.

Go Top